AR-GE
AR-GE ekibimiz, inovatif yazılım/donanımlarımızın; tasarlanması, geliştirilmesi, başka sistemler ile entegrasyonun ve nihai kullanıcı ihtiyaçları gözönünde bulundurularak gerekli güncellemelerin yapilmasindan sorumlu olup, yazılım ve donanım mühendisliği alanında faaliyet göstermektedir.
SATIS, SONRASI HiZMETLERiMiZ
Akaryakıt sektörüne 1980 yılından bu yana hizmet vermeye başlayan CSA , çağrı merkezi ve 35 ilde konumlandırılmış eş zamanlı yetkili servisleriyle tüm müşteri taleplerinin en hızlı şekilde sonuçlandırılmasını sağlamaktadır. 7/24 hizmet sunan ekibimiz sahadan gelen istekleri online servis takip programı ile kayıt altında gözlemlemektedir. Tüm servislerinin, GPS sistemi ile gerçek zamanlı takip ve kontrolünü yapmaktadır. Merkezdeki güvenlik sistemi sayesinde arızaya müdahale etmek isteyen servis yetkilisi online üretilen dinamik şifre ile servis yapar. Böylece yetki verilmeyen kimseler tarafından müdahale edilmesinin ve orijinal olmayan yedek parça değişimi yapılmasının önüne geçilir. Tüm servis talepleri ,yedek parça temini, arıza süreç takibi ve kontrolü İstanbul merkez ofiste konumlandırılmış ekiplerimiz tarafınca organize edilir. CSA, istasyon ve alt yapı kurulumu isteyen tüm müşterilerine anahtar teslim hizmet rahatlığı sağlamaktadır.
DiSPENSERLER ve POMPALARIMIZ
Akaryakıt Dispenserlerimiz ve Pompalarımız, LPG Dispenserlerimiz; dayanıklı, uzun ömürlü ve hassas hidrolik aksamları estetik tasarım ile bütünleşmiştir. Uluslararası standartlara uygun ileri mühendislik ürünü pompa ve dispenserlerimiz, 30 yılı aşkın tecrübe ve kullandığımız yüksek teknoloji ile mükemmelliği yakalamıştır.
SERTiFiKALAR
ve referanslar LPG Dispenserleri ve Akaryakıt Pompaları konusunda uzmanlaşan şirketimiz gerek yurt içinde gerek yurt dışında kendini kanıtlamış ve uluslararası pazara açılmıştır. Yüksek kaliteli ürünlerimiz sektörümüzün POAŞ, İPRAGAZ, TECO,LUKOIL,MİLANGAZ,BP, SHELL,TURNAGAZ, AYTEMİZ, ALPET, KADOİL, TURKUAZ PETROL, BESTOİL, TPIC vb. liderleri tarafından problemlerinin en iyi çözümü olarak tercih edilmektedir.